Ostraha společenských akcí – chceme, abyste se vždy vrátili v pořádku domů Vy, Vaše děti, Vaši přátelé …. Vy plánujete akci – my zajistíme bezpečnost.

Těší nás spokojenost našich klientů, o které se staráme i více jak 8 let. Po celé Moravě využívá našich služeb více jak 150 klientů, o které náležitě pečujeme. Důležitá je vždy 100% odvedená práce a po celé Moravě využívá našich služeb více jak 150 klientů.

Fyzická ostraha na společenských akcí
Fyzická ostraha kulturních a společenských akcí

Ostraha společenských akcí a co vše nabízíme ???

  • Zajištujeme ostraha společenských akcí, fyzickou ostrahu na kulturních, společenských a sportovních akcí pro obce, organizace, firmy a fyzické osoby. Náš tým zaštitují vyškolení pracovníci, kteří se věnují bojovým sportům a mezi nimi jsou bývalí policisté a vojáci.
  • Zajistěte si úspěch své akce mimo jiné i tím, že se o bezpečnost a ochranu osob a majetku postará zkušená profesionální ostraha kulturních akcí.
  • Každý uchazeč musí projít fyzickými testy, psychologickými testy…  ještě nemá vyhráno… uchazeče čeká přípravný kemp, kde musí prokázat psychologickou odolnost vůči stresu. Pod dohledem psycholožky musí zvládnout zadané úkoly jednotlivec tak ve skupině. Důraz v kempu je kladen osvojení si sebeobrany Krav Maga pod zkušeným instruktorem.
  • V přípravném kempu Tě naučíme jak zvládnout první pomoc, kterou Tě bude učit zkušený záchranář.
  • Když to všechno zvládneš můžeš být jedním z nás, ale pamatuj alkohol ani návykové látky nestrpíme.
  • Nehledej v tom žádnou vědu, ale každého kdo se rád bije nehledáme a jde nám o zajištění maximálního bezpečí účastníků a maximální spokojenost zákazníka a jsme tým proto nám jde především taky o Tvoje bezpečí.
  • Bezpečnostní služby jsou naší hlavní specializací. Vzhledem k silnému zázemí a velké působnosti Vám naše bezpečnostní agentura může nabídnout profesionální bezpečnostní služby splňující specifické potřeby každé organizace či soukromé osoby.
  • Služby navrhujeme dle potřeb klientů a na základě analýzy bezpečnostních rizik. Jsme schopni Vám zajistit komplexní zabezpečení objektů a ochranu osob a majetku

Pokud Vás zaujaly naše služby, neváhejte nás kontaktovat